Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Liniewo
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU DOLNE  / Nasz urząd  / Kontakt
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Kontakt Kontakt

Urząd Gminy Liniewo
ul. Dworcowa 3
83-420 Liniewo

 powiat: kościerski
województwo: pomorskie

tel.(58) 687 85 20

fax(58) 687 85 22

http: www.liniewo.pl
e-mail:  ug@liniewo.pl

czynny poniedziałek, wtorek, czwartek od godz. 7.30 - 15.30

środa  od godz. 7.30 - 16.30

piątek  od godz. 7.30 - 14.30

Wykaz telefonów do Urzędu Gminy w Liniewie

Lp.

Referat

Numery bezpośrednie

Napisz do nas

 

1.

Sekretariat

Wójt

Sekretarz

 

058 687 85 20

ug@liniewo.pl

warczak@wp.pl

sekretarz@liniewo.pl

2.

Podatki

058 687 85 21

podatki@liniewo.pl

3.

FAX

058 687 85 22

------

4.

Kasa

058 687 85 23

kasa@liniewo.pl

5.

Komunalny -kierownik

058 687 85 24

komunalny@liniewo.pl

6.

Księgowość

058 687 85 25

ksiegowosc@liniewo.pl

7.

Kadry

058 687 85 27

kadry@liniewo.pl

8.

Rolnictwo– kierownik

058 687 85 26

rolnictwo@liniewo.pl

9.

USC

058 687 85 28

usc@liniewo.pl

10.

Skarbnik Gminy

058 687 85 30

skarbnik@liniewo.pl

11.

Oświata

058 687 85 31

oswiata@liniewo.pl

12.

Obrona Cywilna
Promocja

058 687 85 32

obrona.cywilna@liniewo.pl
promocja@liniewo.pl

13

Koordynator ds. Oświaty
Inspektor ds. pisania programów

058 687 85 33

programy@liniewo.pl

14.

Biblioteka

058 687 85 34

biblioteka@liniewo.pl

15.

GOKSiR

058 687 85 35

goksir@liniewo.pl

16.

Zasiłki Rodzinne

058 687 85 36

gops@liniewo.pl

17.

GOPS - Dyrektor

058 687 85 37

gops@liniewo.pl

18.

GOPS– Pracownicy Socjalni

058 687 85 38

gops@liniewo.pl



data wytworzenia2014-12-09
data udostępnienia2014-12-09
sporządzone przezWołejszo Sebastian
opublikowane przezWołejszo Sebastian
ilość odwiedzin16713
rejestr zmianzobacz »
Urząd Gminy Liniewo , Dworcowa 3, 83-420 Liniewo, tel.: 58 687 85 20, fax: 58 687 85 22, ug@liniewo.pl, www.liniewo.pl
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@